İLKELERİMİZ

Yenilikçilik : kayseri çelik kapı, çelik kapı, beta çelik kapı, kapı, Çelik Kapı, Kayseri Çelik Kapı Fabrikası.. Çelik kapı Sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel ürünler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız. Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Yüksek Kalite : En yüksek kalite ile müşterilerimize ürünler sunmaktayız. Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.

Verimlilik : Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz. Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik : Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz. Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.

Güvenilirlik : Güvenilir bir şirket olarak yıllardır adını duyuran BETA ÇELİK KAPI ,müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.